Jaki nocleg w Ustroniu Morskim?

Ustronie Morskie to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych kierunków turystycznych. Ci, którzy nie chcą podczas wakacji walczyć z korkami, tłumem ludzi, gwarem, kolejkami do restauracji czy tłumem na plaży, wybierają miejsca cichsze, spokojniejsze. Jednym z takich miejsc jest właśnie Ustronie Morskie. 

Dostępne noclegi w Ustroniu Morskim

Mimo, że miejscowość jest nieduża i oferuje dużo spokoju turystom, to posiada sporą bazę noclegową. Znaleźć tutaj można każdy rodzaj noclegu zaczynając od pół kempingowych, po domki letniskowe czy pensjonaty i hotele. Każdy, w zależności od preferencji znajdzie coś dla siebie. Noclegi w Ustroniu Morskim nie muszą być kosztowne. Przykładem jest pensjonat Kaszubianka, który oferuje gościom wiele udogodnień, w tym piękne widoki na morze, przy czym cena pozostaje na akceptowalnym poziomie. Jest to nocleg przeznaczony zarówno dla singli, par jak i rodzin z dziećmi czy osób podróżujących ze zwierzakami.

molo ustronie morskie

Molo na plaży w Ustroniu Morskim

Baza wypadowa

Ustronie Morskie znajdują się między Kołobrzegiem a Mielnem. Dzięki temu można w łatwy sposób odwiedzić blisko leżące miejscowości nad morzem. Blisko leży też Koszalin, jednak ten nie znajduje się nad samym morzem, co nie oznacza, że nie warto tego miasta odwiedzić.

Znalezienie noclegu nie sprawia żadnych trudności. Wszystkie portale z ogłoszeniami noclegowymi posiadają także mnóstwo ofert dotyczących Ustronia Morskiego. Kilka przykładowych:

morze w ustroniu morskim